אודות

אנחנו בחברת  ILSEO.CO.IL מתחיבים לתוצאות !

פייסבוק

עקבו אחרינו בפייסבוק

טוויטר

השארו מעודכנים אחרי מה שחם ועכני בעולם הקידום באינטרנט

יוטיוב

עקבו אחרינו ביוטיוב

מי אנחנו?

חברת ILSEO.CO.IL היא אחת מהחברות הוותיקות והמקצועיות בתחום קידום אתרים.

רבים מלקוחותינו הינם לקוחות מ –Day One  הם נעזרים בשרותינו עד היום מהסיבה הפשוטה, אנו מקיימים את הבטחותינו והם מקבלים בתמורה הצלחה.

לקוחות מרוצים מהשירות שלנו מאחר ובשורה התחתונה השירות שלנו מכניס להם לקוחות רבים לאתר ויוצר יחסי המרה גבוהים מאוד שבסופם מייצרים גם הכנסות, כלומר כסף. הלקוחות לא יכולים להתעלם מתוצאת הביניים, כיצד הם הגיעו מעמוד 4 או 5 בחיפוש של Google לעמוד הראשון וכיצד זה מתממש לתוצאה הסופית, פניות מלקוחות.

 

כותבים מעולים ומערכות חדישות!

הסיבה להצלחה שלנו היא השילוב של הטנק והאדם שבטנק. כלומר כותבי מאמרים מצוינים ותשתית טכנולוגית המתקדמת ביותר בתחום. אנו דואגים להתעדכן כל הזמן, ולתת לכם מעטפת כוללת של שירות בכדי שלא תצטרכו לפנות לגורם שלישי כל האחריות והמחויבות היא שלנו כלפיכם.

בשורה התחתונה תוכלו לראות את מיקומנו בדפי החיפוש של גוגל וכך תבינו כי אנו יודעים לעשות זאת נכון.

חברה וותיקה עם רוח ופתיחות!

אף כי צברנו ידע ר עם השניים למדנו גם כי כל לקוח שונה מקודמו. ובכל

פעם חייבים לעשות ניתוח מחודש ולעבור את התהליך מבלי לפסוח על אף שלב. יצירתיות היא מילת מפתח ורק לאחר שבדקנו היטב את המלצותינו אנו נציגן בפנייך. אנו אחראיים ב- 100% על כל ההמלצות שלנו.

 

הצלחה ללא פשרה!

בסיכום הפגישה אנו נתחייב ונתאם ציפיות, ההבטחה שלנו היא התחייבות ללא פשרות. התהליך הוא תהליך ממושך אבל הנחנו נהיה איתך לאורך כל התהליך עש אשר נגיע למקום הראשון!

 

יחס אישי!

אף כי מספר הלקוחות בחברתנו גדל עם השנים, הגדלנו את הצוות בהתאם ובחרנו את הטובים ביותר. יחד עם זאת הצלחנו לשמור על האינטימיות והיחס האישי לכל לקוח, אנו רואים בזאת חשיבות עליונה. אצלנו תהיה לך כתובת אחת, לא תלך לאיבוד בים הפקידות במשרד.

 

אני פונה אלייך באופן אישי, אם אתה באמת מעוניין להצליח צור עמנו קשר ותתחיל את תהליך הקידום!