דלתות פנים אקסטרה גבוהות

לפעמים יש צורך בהתקנה של דלתות פנים שהן גבוהות מהסטנדרט. בייחוד עבור חללים מסחריים או בתים אשר נבנים בעיצוב והתאמה אישית, קורה לא אחת שיש להזמין ולעצב דלתות פנים בגבהים שונים. הגובה המקובל הוא 210 ס"מ כאשר ניתן בהחלט להזמין דלתות בגובה משתנה של עד 240 ס"מ. וכדי להקל עליכם – ריכזנו לפניכם את כל מה שחשוב לדעת בנושא.

לווילות ובתים יוקרתיים

בשל התכנון האישי והעיצוב האישי המלווה פעמים רבות לווילות ובתים פרטיים יוקרתיים, כחלק מהתהליך התכנוני והעיצובי נדרש גם להזמין דלתות פנים גבוהות בגבהים ספציפיים. כמובן שתוכלו לבחור את הגובה המדויק המתאים לבית שלכם, וללא שום בעיה גם את העיצוב, הצבע, מנגנון הדלת ותכונות נוספות שלה. כך למשל תוכלו להזמין דלתות פנים אקוסטיות גבוהות אשר מבודדות חדירת רעשים בצורה מצוינת או דלתות עם מנגנון הזזה הנבלע בתוך פנים הקיר.

מעץ או ציפוי צבע

עבור דלתות פנים גבוהות במיוחד מנעד האפשרויות העיצוביות הוא נהדר, ותוכלו לבחור למשל בדלתות פנים עשויות מעץ מלא, או בדלתות פנים צבועות באופן דקורטיבי כאשר הדלת עצמה עשויה ממתכת. תוכלו גם לשלב דלתות מסוג 'קו אפס' שהן אסתטיות מאוד והמשקופים עצמם נסתרים – הדלת מתמזגת בקו אחד עם מפתח הדלת והקירות. מדובר בבחירה מאוד נקייה ואסתטית, אשר משדרגת בצורה משמעותית את הנראות הפנימית של הבית כולו, והיא מומלצת מאוד גם עבור משרדים מעוצבים וחדרי ישיבות.

טיפ

אם יש לכם צורך מיוחד במידות ספציפיות עבור המטבח שלכם – חשוב שתדעו שזה אפשרי בהחלט. תוכלו למשל להזמין חזיתות במידות ספציפיות שהן לא הסטנדרט, או למשל משטחי עבודה בגדלים מיוחדים. תוכלו גם לשלב ידיות גדולות מאוד, וכיסאות בר בגובה ספציפי. חשוב לדעת שהכל אפשרי כאשר מדובר על מטבחים, כמו גם על דלתות פנים מבחינת מידות וגדלים בהזמנה אישית, ומדובר כמובן בפתרון נהדר עבור בתים שנבנים בהתאמה ספציפית ובמידות מיוחדות.