מיתוג גרפי לעסקים, מיתוג = הצלחה!

מה הלוגו שלכם אומר עליכם?

אני לא זוכר כמה פעמים שמעתי את המשפט, כי אין קשר בין הלוגו למותג שלך. זה נאמר כל כך הרבה פעמים עד כי אני מבין שיש אנשים שחושבים שהלוגו הוא המותג. מצד שני יש אנשים הטוענים כי המותג הוא הרבה יותר מאשר לוגו, מאחר והלוגו חסר חשיבות.

לוגו סמל המצוינות

לוגו הוא הסמל הגראפי המייצג חברה ארגון או רעיון בדרך כלל. לוגו ידוע כמו של Google, או ערוצי טלביזיה. יש מקרים בהם הלוגו כל כך מוכר וידוע, כמו הלוגו של Nike, בו אפשר לראות שימוש בלוגו ללא שם העסק מפני שלאחר הרבה שנים של מיתוג ונוכחות בשוק סימן √ מזהה כבר עם החברה והוא גם משדר מצוינות ואיכות.

תהליך מיתוג מסודר

במידה ויש לכם כבר לוגו צריך לקבל החלטה האם הוא אכן מייצג את המותג? והאם הוא מספיק אטרקטיבי? במידה ואין לכם לוגו בשלב הראשון למיתוג העסק אנו נעצב את הלוגו. בעיצוב הלוגו משתתפים בכירי המעצבים ששל חברתנו בתהליך המתבצע בצמוד ללקוח, תוך אבחון ואפיון העסק והתאמת סגנון גרפי לאופיו ומטרותיו. מחלקת הגרפיקה של 888 תלווה אתכם יד ביד בכל תהליך המיתוג הגראפי. בשלב הבא נעצב ונמטב את אתר האינטרנט שלכם. אחרי שעיצבנו לוגו, המטרה כעת לייצר נוכחות באינטרנט, בניית חנות או משרד ווירטואלי שיציגו אתם וישמשו כסוכן המכירות הווירטואלי שלכם. שמנו לנו כמטרה את הנאת הלקוח שגלש לאתר מעבר נוח ופשוט בין דפי האתר, כמו כן להקל עליכם את מלאכת ניהול האתר, הוספה וגריעת דפים, עריכת תוכן ותמונות. כמו כן חשיבות שהאתר יותאם לסלולארי וכל אחד יוכל ליהנות מהאתר ללא תלות בסוג המכשיר בו הוא משתמש.            

עיצוב קטלוגים מקוון באתר

האתר שלכם מוכר מוצרים רבים. אתם צריכים קטלוג מקוון באתר האינטרנט שלכם שבו תוכלו להציג את המוצרים וכך גם לקדם אותם בגוגל. הקטלוג המקוון חייב למשוך את העין, טעינת התמונות חייבת להיות מהירה משתי סיבות. האחת כדי שהלקוח יחווה חוויה נעימה ולא ינטוש את האתר. והשנייה לא לפגוע בדירוג האתר, ע"י גוגל. לגבי קידום ברשתות החברתיות תוכל לעיין בדף המתאים.

יצירת פרופיל FaceBook

עדיין אין פרופיל בפייסבוק? בשלב הבא לאחר עיצוב הלוגו ובניית האתר ניצור פרופיל פייסבוק שישמש כמשלים לקידום האתר ועוד ערוץ פרסום. נוכחות בכל הערוצים תציג אתכם כמותג חזק ומתקדם. אתם חייבים לפעול בכל הערוצים כדי להשיג את האפקט הרצוי.

אל תפספסו את ההזדמנות להצליח צרו קשר בהקדם  למיתוג גרפי, וגם אתם תתחילו להביא עוד לקוחות!