רשתות חברתיות אתה כאן משמע אתה קיים!

מעבר לחיפוש בגוגל אנחנו נוטים לקבל המלצות מחברים, היום אינך חייב להתקשר ולערוך מחקר בקרב חברייך. שאלה קצרה בפייסבוק או בטוויטר או בכל מדיה חברתית אחרת ואתה מוצף בהמלצות ותשובות. לכן חשוב לך להיות פעיל ברשתות החברתיות מאחר ותוכל לקבל פניות רבות באמצעות חברים וחברים של חברים. חברת ILSEO.CO.IL תעזור לך לפרוץ דרך ברשתות החברתיות, ולהחליט מה נכון והיכן נכון לפרסם. תוכל להשתמש בשירותים שלנו ובתשתית שלנו כדי לגדול.

סגירת מעגל

ככל שתופיע ביותר מקומות, באופן טבעי תיחשף יותר. לקוח פוטנציאלי שראה את המותג שלך מפורסם          ב-  Google ואחר כך נחשף למותג גם בפייסבוק עם המלצות מחברים לא יחפש כבר במקום אחר, הוא רואה נוכחות ויש לו תחושה שהוא כבר מכיר אותך, רק אז הוא יכנס ויבצע את הרכישה וזו בסופו של דבר המטרה שלנו. במקרה של ILSEO.CO.IL הגודל אכן קובע, מאחר וחברתנו גדולה, וכך גם הפריסה שלנו באתרי האינטרנט וברשתות החברתיות, אנו ננצל את כוחנו וגודלנו לטובתך.

You Tube

ערוץ You Tube הוא גם רשת חברתית, וכדאי לדעת להשתמש בה נכון על מנת להפיק ממנה פרסום וקידום לאתרך. תוכל לעשות זאת באמצעות העלאת סרטונים או שיתוף סרטונים של אחרים.